Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

opony letnie - co myślicie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ja jednak wybralem Nokian H 175/65/14 82H zobaczymy jak się będą sprawować.Ostatnio miałem w Skodzie Barum normalna masakra strasznie głośne
    Fiat Palio Weekend 1.2 16v 59kw. 2002r

    Komentarz


    • Zamieszczone przez yunior81
      Powiem więcej są do !!!!!!!!
      nie są takie złe, ale mogłeś wybrać Bridgestone Potenza

      Seat Leon ST FR by mirek_p11

      Fotki
      Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
      Fotki

      Komentarz


      • Zamieszczone przez yunior81
        Zamieszczone przez Shreq
        że nie należą jednak do najlepszych
        Powiem więcej są do !!!!!!!!
        Co kolego jest z nimi nie tak? bo już się boje :shock: :lol:

        Komentarz


        • Zamieszczone przez mirek_p11
          Zamieszczone przez yunior81
          Powiem więcej są do !!!!!!!!
          nie są takie złe, ale mogłeś wybrać Bridgestone Potenza
          No właśnie nie mogłem, na takich oponach Skodzinka wyjechała z salonu....

          Każdemu kto bedzie mnie pytał o opony Bridgestone - bede je odradzał.
          Jak kupowałem jednoślad to też się okazało, że jest na "tych super oponach". Po przejechaniu ok 150 kilometrów musiałem je wyrzucić i kupiłem opony Michelin - wiec co? przypadek ? Że i w samochodzie i w jednośladzie były do ...... ??? Nie sądzę....

          [ Dodano: Wto 24 Sty, 12 16:56 ]
          Zamieszczone przez Shreq
          Zamieszczone przez yunior81
          Zamieszczone przez Shreq
          że nie należą jednak do najlepszych
          Powiem więcej są do !!!!!!!!
          Co kolego jest z nimi nie tak? bo już się boje :shock: :lol:
          Każdy ma swoje subiektywne odczucia, to co mnie wkurzało to przede wszystkim to, że są ( jak dla mnie ) bardzo głośne a jazda po deszczu lub w trakcie nie należała do przyjemności..... dlatego wracam na wiosnę do Michelinek.

          Dla jasnosci chodyi mi o model Ecopia ER300 jak dobrze pamietam.....

          Komentarz


          • No ja właśnie Turanze ER300 Ecopie kupiłem w rozmiarze 205/55r16 x4. Niby kumpel, który zajmuje się oponami bardzo mi je chwalił a sam na takich śmigał... zobaczymy. Tak czy siak jak się ociepli zafunduję octavii wygłuszenie nadkoli Noxudolem + matami plastikowe nadkola, więc może tragedii nie będzie . Jak założę to zdam relację

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Shreq
              Jak założę to zdam relację
              ....czekamy, czekamy.... 8)

              Komentarz


              • leszekmw, wielkie dzieki.nadal szukam ....
                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=81807
                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...ghlight=likoss
                http://www.jiu-jitsu-gruppe-heinrich-jansen.de/

                Komentarz


                • leszekmw, co to za wynalazek Riken MAYSTORM2 B2, sporo osób na tym śmiga i chwali a co najśmieszniejsze to MICHELIN przyznaje się do nich :lol:. Mam obecnie P7 i gorszego szamba jeszcze nie miałem, na suchej ok ale gdy popada to lepiej 60 nie przekraczać , ktoś polecał SP Sporty 01 miałem w O1 dobre na mokrej i suchej ale to był rozmiar 195/65/15 w 205/16 już kicha.
                  Co polecacie w rozmiarze 205/55/16
                  Jeśli nie chcecie zrezygnować z radości picia kawy, ale chcecie dbać o zdrowie, rozwiązanie znajdziecie tutaj. www.zbyszek.ganodermakawa.pl

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez ZYBI68
                    Co polecacie w rozmiarze 205/55/16
                    Dołączam się do pytania

                    >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez ZYBI68
                      Riken MAYSTORM2 B2, sporo osób na tym śmiga i chwali
                      załóż ,spróbuj , będziesz miał swoje zdanie . osobiście nie jeździłem , nie handluje tym . ocen innych , może poza moimi dwoma klientami którzy faktycznie jeżdżą sporo i dość szybko nie biore pod uwagę. zresztą jak przeczytasz ten topik ewentualnie opinie ze sklepów internetowych to dojdziesz do wniosku że wszystkie opony sa dobre i ciche. michelin jest właścicielem tej fabryki zdaje się i tyle ma z nia wspólnego . ale mogę zadzwonić do przedstawiciela michelina i pogadać , niema problemu. co do ślizgania sie P7 to pierwsze słyszę , klient w gV i gVI zajeżdżał po komplecie na sezon i nic nigdy nie wspomniał o tym /ok50tyś przez sezon/ tak więc też nie mogę się wypowiedzieć . jeździłem kiedyś na P7 ale w O1 , inna moc inne prędkości niż teraz.

                      a ja jak zwykle polecam conti , ewentualnie nowego michelina sporta

                      [ Dodano: Czw 09 Lut, 12 17:05 ]
                      225/45/17 gsd3 - 480zł
                      O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                      GVI 1.4TSI
                      LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                      tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                      Komentarz


                      • Podepnę się do tematu .....

                        Koledzy zastanawiam się nad wyborem jednych z tych dwóch par opon.....

                        1. Oponeo » Nie znaleziono strony

                        2. Oponeo » Nie znaleziono strony

                        I tu pytanie do was....
                        Co o nich myślicie?
                        Czy ktoś z was jeździł na tych oponkach ?

                        No i ala'jodełka czy nr 1 ??

                        Dodam tylko że z powodów finansowych szukam "tanich" i możliwe dobrych opon...
                        Była Octavia I 1.9 TDi 2004 kombi 137 Km 315 Nm
                        Była Octavia II 2.0 Rs Tdi 2008 kombi 170/?? 350/??
                        ...
                        A jest Octavia II FL 1.6 TDI 4x4 2010r. "Stara miłość nie rdzewieje" ... i jak to mówią "śpiesz się powoli"

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez ZYBI68
                          co to za wynalazek Riken MAYSTORM2 B2, sporo osób na tym śmiga i chwali a co najśmieszniejsze to MICHELIN przyznaje się do nich
                          miałem 205/55 16 w poprzednim jeździłem jeden sezon po czym sprzedałem auto a opony poszły do teścia. zarówno i ja i on jesteśmy z nich zadowoleni. teraz kupiłem sobie takie 17 i czekam do wiosny.
                          BYŁA o1 rs
                          BYŁA o2 1.6
                          JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                          Komentarz


                          • blackrs, napisz mi na pw lub tutaj czy są głośne, zachowanie na mokrym, suchym, ścieralność- ząbkowanie i jak na łukach przy większych prędkościach itp.
                            Jeśli nie chcecie zrezygnować z radości picia kawy, ale chcecie dbać o zdrowie, rozwiązanie znajdziecie tutaj. www.zbyszek.ganodermakawa.pl

                            Komentarz


                            • Po raz pierwszy lato a teraz zima na oponach asymetrycznych.Jestem pod wrażeniem tym bardziej,że oba komplety produkcji chińskiej.Tanie a dobre
                              Odkryłem super auto

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez ZYBI68
                                blackrs, napisz mi na pw lub tutaj czy są głośne, zachowanie na mokrym, suchym, ścieralność- ząbkowanie i jak na łukach przy większych prędkościach itp.
                                ogólnie trzymanie fajne na mokrym też dawały rade nie czułem roznicy miedzy nimi a michelenami które wcześniej miałem. fakt micheliny miały połowę bierznika. co do ząbkowania i scieralnosci to sie nie wypowiem bo przejechałem na nich 3 tys wiec były jak nówki. musiałbym zobaczyc jak wygladaja po drugim sezonie po jeździe przez teścia. ja w sumie jakis wielkich roznic miedzy oponami letnimi nie odczuwam z zimowymi już trochę inaczej to wyglada. ale jak za takie pieniadze co za nie płacilem to moim zdaniem sie bardzo oplaca. pewnie lepiej niz chińskie jakieś. zresztą zeby mi nie odpowiadały to bym kolejnego kompletu nie kupił. zobaczymy jak na 17 będą sie spisywały. ale myśle ze bedzie dobrze tym bardziej ze przy silniku 1.6 nie będą miały dużo do roboty :P
                                BYŁA o1 rs
                                BYŁA o2 1.6
                                JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                Komentarz


                                • koddi, jodelki nie bierz. Strasznie głośnie jakby łożysko było walniete, tak wyją.

                                  филип
                                  Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                                  Komentarz


                                  • koddi, Roadstone są głośne. ale proponuję Ci wygrzebaniu skądś jeszcze paru groszy i dołożenie do dębicy presto chociaż lub coś takiego...
                                    najwyżej flaszki nie wypijesz czy sushi raz nie zjesz...
                                    O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                    GVI 1.4TSI
                                    LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                    tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                    Komentarz


                                    • Macie jakieś opinie o BRIDGESTONE Potenza Adrenalin RE002 :?: :?:

                                      Info ze strony producenta:
                                      DOSKONAŁA CZUŁOŚĆ

                                      Nowe opony Potenza Adrenalin RE002 pozwalają w pełni opanować moc Twojego auta. Wyjątkowy, asymetryczny wzór bieżnika oraz zaawansowana konstrukcja zapewniają niespotykaną precyzję, stabilność oraz kontrolę podczas jazdy w każdych warunkach. Opony Potenza Adrenalin RE002 gwarantują niezwykle płynne reagowanie oraz stabilność nawet przy szybkim pokonywaniu zakrętów, umożliwiając czerpanie pełnej radości z jazdy.

                                      Niezwykła precyzja kierowania autem przekłada się na doskonałe prowadzenie
                                      Doskonała przyczepność i stabilność pokonywania zakrętów
                                      Niespotykany wzór bieżnika


                                      Może to głupie, ale poprostu mi się podobają :lol: :lol: :lol:

                                      Znalazłem w rozmiarze 205/55/16 za 430 PLNów
                                      Octavia 1.9 TDI ASZ


                                      .

                                      Komentarz


                                      • jama89, ładne na pewno nie będziesz żałować, z resztą co byś nie zakupił nowego to będzie dobrze :szeroki_usmiech
                                        superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                        poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                        Komentarz


                                        • jama89, tak wydaje mi się ze mogą mieć problem z odprowadzeniem wody w naszych koleinach
                                          O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                          GVI 1.4TSI
                                          LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                          tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez piramida
                                            z resztą co byś nie zakupił nowego to będzie dobrze
                                            Ale to nie mają być opony "jednosezonowe" :roll:

                                            Zamieszczone przez leszekmw
                                            tak wydaje mi się ze mogą mieć problem z odprowadzeniem wody w naszych koleinach
                                            hmm no to szukamy dalej
                                            Octavia 1.9 TDI ASZ


                                            .

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez jama89
                                              leszekmw napisał/a:
                                              tak wydaje mi się ze mogą mieć problem z odprowadzeniem wody w naszych koleinach


                                              hmm no to szukamy dalej
                                              `
                                              spokojnie , ja powiedziałem tylko moje zdanie , ale nie jestem przecież jakimś fachowcem od testów opon.
                                              O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                              GVI 1.4TSI
                                              LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                              tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                              Komentarz


                                              • dołącze sie do tematu i co byście z tego wybrali, cena za sztukę około 300PLN
                                                1. Dunlop SP Sport 01 205/55 R16 91 H MO, MFS
                                                2. Goodyear EXCELLENCE 205/55 R16 91 V
                                                3. Dunlop SP Sport MAXX 205/55 R16 91 Y MFS
                                                4. Dunlop SP Sport Fastresponse 205/55 R16 91 H MFS
                                                Kiedyś Galaxy teraz Octavia, zadowalająca zmiana :-)

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez jama89
                                                  Może to głupie, ale poprostu mi się podobają
                                                  nie tylko tobie, śliczne france :diabelski_usmiech
                                                  Moje MU: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=586830#586830
                                                  6n leichtwagen: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=886072#886072
                                                  Rozpórki, mocowania foteli: http://gorny-sport.pl/

                                                  Komentarz


                                                  • kuszyn, poz. 2 odpada :wink: pozostałe to kwestia gustu. Miałem poz. 1 i powiem dobrze się sprawowały ale w rozm. 195/65/15 w O1 minus dość szybko znikały :lol:
                                                    Jeśli nie chcecie zrezygnować z radości picia kawy, ale chcecie dbać o zdrowie, rozwiązanie znajdziecie tutaj. www.zbyszek.ganodermakawa.pl

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X